قوانین سایت

ضمن خوش آمد گویی به بخش توافق نامه وبسایت "LastTik"، خدمات ارائه شده در این وبسایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و تنها در صورت موافقت با این توافقنامه استفاده از خدمات سایت برای کاربران میسر خواهد بود.

موضوع توافقنامه بیانگر ارائه بستری امن و مطمئن  جهت خرید اینترنتی که با استفاده از  امکانات سایت LastTik مقدور خواهد شد.

"از این پس در این توافقنامه منظور از سایت ، وبسایت LastTik میباشد"

توافقنامه ای که ملاحظه میکنید ، بین وبسایت LastTik.com   و اعضا این سایت منعقد می شود که در راستای  ارائه فروشی  ارزان ،امن و هیجان انگیز  از بین مرغوب ترین کالاهای ایرانی و خارجی برای کاربر میباشد .

اعضا سایت با استفاده از بستری که ما در اختیار آنان قرار میدهیم میتوانند با استفاده از تخفیفات هیجان انگیز کالاها تجربه ای متفاوت از خرید را داشته باشند .

توافقنامه ای که پیش روی شماست هنگام ثبت نام  در سایت و یا هر زمانیکه از امکانات سایت استفاده میکنید معتبر خواهد بود و در صورت عدم توافق با قوانین و شرایط مجاز به بهره مندی از خدمات سایت نخواهید بود . و در صورت موافقت  و تائید  مفاد توافقنامه و عضویت در سایت معترف خواهید بود که عاقلا و عامدا و با آگاهی کامل و مطالعه راهنمای سایت ، شرایط سایت را پذیرفته و خود را از هر گونه حق اعتراض مبرا می نمایید.

تعریف واژگان

انواع خرید

 1.  خرید مستقیم از لست تیک:
  1.  خرید کالا به قیمت بازار که برای هر کاربر به صورت منحصرا محاسبه می گردد.
 2. از طریق فروش ویژه:
  1. خرید کالاهایی که توسط کاربر از طریق خرید از طریق فروش ویژه انجام می شود.

 

  انواع اعتبار:

اعتبار تیکی :

اعتباری که کاربر می تواند با استفاده از آن در خرید از طریق فروش های ویژه شرکت کرده و پیشنهاد دهد.

اعتبار هدیه :

اعتباری که کاربر می تواند با استفاده از آن در فروش های ویژه شرکت کند.این نوع اعتبار تنها از طریق تبدیل تیک مصرفی به اعتبار هدیه در اختیار کاربران قرار می گیرد.

برگشت اعتبار:

در صورت شرکت در مزایده و برنده نشدن ، میزان تیک زده شده می تواند به کاربر باز گردد.که به آن برگشت اعتبار گفته می شود.

اعتبار مصرفی:

اعتبار تیکی که کاربر با شرکت در فروش های ویژه مصرف می کند.

اعتبار ریالی:

اعتباری که طبق ارزش ریالی هر تیک مصرفی محاسبه می گردد.

 

شرایط عضویت 

شرایط عضویت در سایت به شرح ذیل میباشد:

 1. بمنظور استفاده از خدمات ، عضویت در سایت الزامی میباشد
 2. اشخاص حقیقی بالای 18 سال  مقیم ایران منطبق با قوانین مدنی و تجاری  ایران ، مجاز به عضویت در سایت و استفاده از خدمات میباشند
 3. و اشخاص حقوقی ثبت شده در دفاتر ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران نیز به شرط عضویت در سایت مجاز به بهره مندی از خدمات ارائه شده در سایت میباشند
 4. تمامی اعضای سایت ،خود  مسئول حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور و سایر اطلاعات میباشندو در صورت فقدان اطلاعات خارج از چارچوب سایت مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.
 5. تمامی اطلاعات مورد درخواست به هنگام ثبت نام اعم از نام ، نام خانوادگی و ... باید به درستی و کامل درج گردندو در صورت بروز هرگونه تغییرات کاربر موظف است آنها را به روزرسانی کندو هرگونه جعل و یا عدم درج اطلاعات نا درست و سو استفاده از اطلاعات حساب کاربران دیگر به عهده خود فرد بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت نمی باشد.
 6. اعضای سایت مجاز به استفاده از اطلاعات حساب کاربری دیگر اعضا را نداشته و در صورت مشاهده سایت بدون اطلاع عضویت کاربر خاطی را ملغی خواهد کرد
 7. LastTik  میتواند به هر نحو اطلاعاتی را که جهت تائید اطلاعات کاربری  نیاز است را  اعم از پرسش از کاربر تائیدیه email و sms و ... کسب کند
 8. با توجه به سیاستهای سایت تمامی کاربران موظفند توافقنامه پیش رو را تائید و قبول نمایند و هرگاه که نیاز باشد و یا اگر در قوانین تغییر ایجاد شد مجددا توافقنامه را پذیرش نمایند.
 9. اطلاعات دریافت شده از کاربران فقط در انجام معاملات استفاده خواهد شد و در صورت نیاز به منظور انجام معاملات با تائیده کاربران اقدام به بهره برداری خواهد کرد.
 10. سایت تمامی توان خود را به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران  به کار خواهد گرفت چراکه از این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است
 11. كاربر در هر زمان می تواند با مراجعه به “تماس با ما”، درخواست لغو عضویت در سایت را بدهد. شایان ذکر است که اطلاعات وارد شده از پایگاه داد سایت حذف نخواهند شد و کاربران با لغو عضویت در قبال تراکنش های انجام شده کماکان مسئول خواهند بود .
 12. در مواردی که کاربر به قوانین سایت عمل نکرده و اعمالی خارج از چهارچوب تعیین شده انجام دهد سایت مجاز است بدون اخطار قبلی عضویت کاربر خاطی را معلق کرده  و یا باطل کند و طبق مقررات سایت با وی برخورد خواهد شد و   کاربر با قبول این توافق نامه موافقت خود را مبنی بر ایفای تعهدات مندرج در قوانین و مقررات و قبول تمامی مطالب درج شده در راهنما اعلام می دارد.
 13. با قبول این توافق نامه، LastTik مجازاست تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری، عضویت کاربر را معلق و یا ابطال نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد
 14. کاربر مسئولیت کلیه مکاتبات صورت گرفته با وی اعم از پست الکترونیکی و یا پیامک و ... را باید پذیرا بوده  و برای سایت سندیت خواهد داشت و بعد  از سپری شدن 48 ساعت از آخرین مکاتبه آن را  مشاهده شده تلقی مینماید .
 15. سایت هیچگونه مسئولیتی در مواقعی که کاربر به پیام های ارسالی و یا سایر تماس ها پاسخگو نباشد نخواهد داشت و هر گونه ضرر و زیان متوجه کاربر خواهد بود
 16. با توجه به اینکه آدرس درج شده توسط کاربران و شماره حساب اعلامی برای واریز وجه مورد استفاده قرار خواهد گرفت صحت اطلاعات مندرج بر عهده عضو خواهد بود و هیچگونه مسئولیتی متوجه سایت نمیباشد .
 17. با توجه به اینکه اطلاع رسانی های سایت به  علل مختلف اعم از انجام خرید ، بروز مشکلات در سایت و ... را به روش های گوناگون مانند پست الکترونیکی ، پنل کاربری و پیامک  به  کاربر مربوطه اطلاع خواهد داد  ولی هیچگونه تضمینی به منظور دریافت پیامک داده نمی شود و فرد موظف به پیگیری و انجام کنترل پنل کاربری و... میباشد.
 18. تبصره19: کاربران موظفند از انجام هر گونه عملی در سایت یا مطلب گذاری در سایر رسانه ها که منجر به نزول کیفیت خدمات، اطلاع رسانی و رابط کاربری سایت و نیز ممانعت از فعالیت‌های تجاری سایر کاربران نظیر اسپم کردن سایت از کالاهای دروغین و گمراه کننده به مقاصد مختلف از قبیل کنترل قیمت بازار و یا تبلیغات، پرهیز نمایند.

 

 1. مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون در سایت و شبکه های اجتماعی متعلق به سایت نمی باشد. و در صورت مشاهده سایت مجاز است تا علاوه بر حذف کاربر نسبت به احقاق حق خود پیگیری های قانونی را به انجام رساند و تا تعیین تکلیف وضعیت پنل کاربری وی غیر فعال خواهد شد.
 2. تمامی مکاتبات و مکالمات و هرگونه اظهار نظر میبایست در چارچوب ادب و قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرد.

شرایط ارسال کالا

 1. خریدار محترم می بایست نسبت به بررسی دقیق و انتخاب کالا در خرید مستقیم دقت کافی داشته باشد و در زمان تحویل کالا نسبت به صحت و سلامت کالای تحویلی، تاییده لازم را اعلام نمایند و در صورت عدم رضایت از کالای تحویلی ، کالا را تحویل نگیرند (در صورت عدم تحویل کالا به دلایل غیر موجه هزینه پست از مبلغ واریزی کسر و مابقی به حساب خریدار واریز خواهد شد
 2. برگشت اعتبار در صورت خرید و طبق ضوابط میسر خواهد بود
 3. در مواردی که خریدار به علتی معقول و منطقی مانند شکستگی ، عدم مطابقت جنس تحویلی با جنس موجود در سایت ، خریدار باید در سایت اعلام وضعیت شکایت بکند و پس از تائید توسط سایت امکان برگشت مبلغ کسر شده به حساب و یا ارسال مجدد کالا در صورت موجود بودن میسر خواهد بود.
 4. کاربر میبایست ظرف مدت 48 ساعت پس از اتمام  فروش ویژه ، با مراجعه به بخش کاربری خود نسبت به نهایی کردن خرید خود اقدام نماید .
 5.  ملاک تحویل گرفتن کالا توسط کاربر،رسید پستی با آدرس اعلامی از طرف کاربر می باشد.
 6. سایت به روشهای ذیل کالای ارسالی را تحویل شده تلقی مینماید:
 1. تائید تحویل کالا توسط خریدار در تلگرام و یا سامانه پیامکی و یا در بخش کاربری سایت
 2. ظرف مدت 10روز  در صورتیکه اعلامی از طریق کاربر صورت نپذیرد سایت کالا را تحویل شده تلقی مینماید.
 1. اگر در هنگام تحویل کالا فرد دیگری کالا را تحویل گرفته و به هر شکل ممکن اعم از امضا الکترونیک مامور پست  یا دست نوشته و یا غیره اعلام وصول نماید سایت کالای مذکور را به عنوان تحویل داده شده تلقی خواهد کرد و هیچگون مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.
 1. در  صورتیکه خریدار اقدام به خرید چند قلم جنس نماید میبایست برای هریک جداگانه رسید تحویل را ارائه دهد چرا که برای هر کالا زمان تحویل ممکن است متفاوت باشد
 2. تخلف از قوانین جاری کشور من جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه‌ای، بانکی، پولشویی ، قوانین گمرکی و سوء استفاده از خدمات سایت برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می‌باشد.
 3. بخشهای راهنمایی ، درباره ما و قسمتهای دیگر موجود در سایت به عنوان بخشهای راهنما و راههای تماس با ما می باشد و همچنین خود به تنهایی در برگیرنده بخشی از شرایط و ضوابط سایت می باشند .
 4. خریداران می توانند با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب نسبت به خرید کالا های مورد نیاز خود از طریق فروش ویژه ( در صورت برنده شدن در فروش ویژه) و یا افزایش اعتبار تیکی خود برای شرکت در مزایده  و یا خرید از فروشگاه لست تیک اقدام نمایند.پس از واریز وجه توسط خریدار، قسمت حسابداری سایت از وصول پرداختی شما در حساب بانک اطمینان حاصل نموده و جهت هماهنگی برای ارسال کالا برنده شده در فروش ویژه یا خریداری شده  یا اضافه کردن اعتبار تیکی به حساب کاربری شما اقدام لازم را اجرا مینماید . چنانچه پول از حساب شما کسر گردیده، ولی به حساب سایت واریز نشده باشد، طی تماس تلفنی این موضوع به فرستنده وجه اطلاع داده خواهد شد. خریدار نهایتا پس از اطلاع از این موضوع تا 48 ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردید، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید.
 5. درج آگهی تبلیغاتی و یا قرار دادن کالا در مزایدات یا فروشگاه با کارمزد هایی همراه است که در صفحات مربوطه قرار داده شده است